Paintings and graphics Number of items: 599
2750216
10568
433
Vaszary János (1867-1939): Kalapos portréja. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Lapszéli apró sérülésekkel. 42x30 cm
3 000 HUF
2750210
10569
433
Vaszary János (1867-1939): I. világháborús jelenet tevékkel, 1916. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. 30x42 cm
3 000 HUF
2704239
10570
433
44000
Vecsési Sándor (1930-2015): Tanya, 1973. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
44 000 HUF
2478760
10571
433
18 000 HUF
2799804
10572
433
Veszprémi Endre (1925-2013): Videoton Rádió- és Televíziógyár (Székesfehérvár). Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
2 800 HUF
2799803
10573
433
Veszprémi Endre (1925-2013): Városi tanács ápülete a Szabadsá téren (Székesfehérvár). Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
2 600 HUF
2799801
10574
433
Veszprémi Endre (1925-2013): Könnyűfémmű irodaház és a toronyszálló (Székesfehérvár). Rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm
2 600 HUF
2800816
10575
433
Vén Edit (1937-): Lány pávával virágok között. Zománcfestett csempe, sérült, hátoldalán jelzett valamint Képcsarnok és Iparművészeti Vállalat címkéivel. Fakeretben, 15x15 cm
4 000 HUF
2765759
10576
433
Vértes György (1930-1979): "Te vagy az egyetlen nő... (karikatúra). Tus, akvarell, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva 25,5x18 cm
5 000 HUF
2800842
10577
433
Vén Zoltán (1941- ): Bolondok hajója. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (2/10), üvegezett fakeretben, 13×11 cm
4 000 HUF
2774214
10578
433
Vinkler László (1912-1980): Önarckép. Kréta, szén, papír, jelzés nélkül, hátoldalán a művész fia igazolásával, feltekerve, lapszéli szakadásokkal, 45x35cm
9 000 HUF
2711921
10579
433
80000
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house