Number of items: 599

Gyúró István (1939-2021): Színes rétegek II., 2004 Computer grafika, papír, jelzett, számozott (10/2). Paszpartuban, 15,5×14,5 cm
10168.

12 000 HUF

Hajas Tibor (1946-1980): Jód, 1980. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Jód, 1980. Offset on paper, unsigned. Sheet size: 30×42 cm. Very rare collector's item!
10169.

70 000 HUF
189,70
218,75

Hajnal János (1913-2010): Önarckép, 1943. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, sérült. Üvegezett fakeretben. 96,5x63 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10170.

120 000 HUF
325,20
375,00

Hakulinen, Aino (Szabó Aladárné) (1906-1995): "Balatonmária" (Horgászok), 1958. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm.
10171.

44 000 HUF
119,24
137,50

10172.

18 000 HUF
48,78
56,25

10173.

18 000 HUF
48,78
56,25

10174.

26 000 HUF
70,46
81,25

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 42x26 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof..
10175.

24 000 HUF
65,04
75,00

Haller Géza: Távoli vár. Olaj, rétegelt falemez. Dekoratív keretben. 27x38cm
10176.

15 000 HUF
40,65
46,88

Halvax Gyula (1906-1984): Balaton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10177.

75 000 HUF
203,25
234,38

Csepregi Anita (1985-): Hajnal. Akril, farost, jelzett, 30*40cm
10178.

8 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Lovak, 1923. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent, dekoratív fakeretben, 60x97 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10179.

120 000 HUF
325,20
375,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF