Number of items: 599

Konok Tamás (1930-2020): Geometria, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof
10264.

120 000 HUF
325,20
375,00

Kopándi István (1968-): Óvakodj a légytől, 1997. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpédány ea 2/15 számozással. 10x15 cm
10265.

2 000 HUF

Koppány Frigyes (?-?): "Múzeum?". Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 25x15 cm
10266.

5 000 HUF

Korpács Lajos (19-20. század): Szántás szürke szarvasmarhákkal. Olaj, falemez. Jelezve balra lent: Korpács Lajos. 40x50 cm Korabeli blondel keretben.
10267.

34 000 HUF
92,14
106,25

Kovács Attila (1938-2017): 25. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm.
10268.

19 000 HUF
51,49
59,38

Kovács Péter Balázs (1955-): Plasztikus táj, 1980. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 62x100 cm
10269.

110 000 HUF
298,10
343,75

Kovács Tamás (1942-1999): Nagyüzemi baromfinevelés. Rézkarc, papír. Jelzett. 29,5x39,5 cm
10270.

2 000 HUF

Kovács Tamás Vilmos (1951-): Életkép a folyóparton, 2000. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 60×90 cm Kovács Tamás Vilmos elsősorban figurális művész. Képein, valamint domborművein különféle létállapotokban kifejező és megtestesítő ember nyer lényegi kifejezést. A képek vörös, sárga, kék, zöld, telített színfoltokra építettek, tónus- és szín-átmenetekkel csak néha árnyalja figuráit. Szín, forma és gesztus a magányosságot és kiszolgáltatottságot fejezi ki. A sokszor közelnézetből ábrázolt figurák alkotta csoportok tagjai között semmiféle kapcsolat nincsen. Az alakok önmagukba zártan léteznek.
10271.

160 000 HUF
433,60
500,00

Kozma Lajos (1884-1948): Fogságban. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm
10272.

10 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Férfi és nő. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm
10273.

11 000 HUF
29,81
34,38

Kozma Lajos (1884-1948): Születés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm
10274.

11 000 HUF
29,81
34,38

Kozma Lajos (1884-1948): Betegágyon. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm
10275.

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF