Number of items: 599

Gy. Molnár István (1933-2010): Téli erdő (vaddisznók). Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, hullámos, paszpartuban, 29×19 cm
10156.

2 800 HUF

Gyenes Gitta (1888-1960): Fiú portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, apró felületi sérülésekkel, 72×58 cm
10157.

130 000 HUF
352,30
406,25

Gyergyói-Brassay Dávid (?-?), működött a XX. sz. első felében-közepén: Erdélyi táj (emlékül a Gyilkos-tóról), 1941. Akvarell, papír. Jelzett. 13x15,5 cm
10158.

4 000 HUF
18

Gyertyáni Németh Gyula (1892-1946): Női portré. Olaj, papír. Jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x17 cm
10159.

14 000 HUF
37,94
43,75

10160.

28 000 HUF
75,88
87,50

10161.

36 000 HUF
97,56
112,50

10162.

30 000 HUF
81,30
93,75

10163.

30 000 HUF
81,30
93,75

10164.

600 HUF
1,63
1,88

Győrffy Sándor (1951-): Napkereszt vázlat, 2016. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 20×20 cm / Sándor Győrffy (1951-): Suncross study, 2016. Acrylic on canvas, signed on the reverse. 20x20 cm
10165.

28 000 HUF
75,88
87,50

10166.

60 000 HUF
162,60
187,50

Gyúró István (1939-2021): Pixelek, 2005. Computer grafika, papír, jelzett. Paszpartuban, 14,5×14,5 cm
10167.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF