Number of items: 599

Berki Viola (1932-2001): Budavári éjszaka. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 3/50. 48x39 cm Lap széle foltos.
10048.

4 000 HUF

Beron Gyula (1885-1971): Két fa. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 21,5×35 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10049.

2 800 HUF

Biai-Föglein István (1905-1974): Vízmerítő. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli foltokkal, 26x19,5 cm
10050.

2 800 HUF

Bihari Sándor (1855-1906): Lányka. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 55x38 cm
10051.

120 000 HUF
325,20
375,00

10052.

10 000 HUF

10053.

12 000 HUF

10054.

10 000 HUF

Bodonyi Ferenc (1931-2019): Női akt. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×20,5 cm
10055.

6 000 HUF

Boemm Ritta (1868-1948): Udvar, 1910 körül. Akvarell, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén feliratozott. Sérült. 38x43,5 cm
10056.

9 000 HUF
24,39
28,13

Bognár Árpád (1931-2004): Horgászok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/70), üvegezett keretben, üveg bal felső sarka törött, 28,5×39 cm
10057.

4 000 HUF

Bóka Dezső (1935-): Karádi templom, 1990. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán címkén a művész bélyegzőjével és felirattal. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 40x66 cm.
10058.

14 000 HUF
37,94
43,75

Boldizsár István (1897-1984): Tanya és szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. 10,5x28cm
10059.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF