Number of items: 599

Barta Ernő (1878-1956): Budapesti Dunapart, háttérben a Parlament. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 22,5×17 cm
10036.

4 600 HUF
12,47
14,38

Barta István (1892-1976): Absztrakt kompozíció. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, sérült. Üvegezett, sérült fakeretben. 33,5x26 cm
10037.

14 000 HUF
37,94
43,75

Bálványos Huba (1938-2011): Júdáspénz, 1981. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 55/50. Lapszéli szakadással. 56,5x40 cm
10038.

4 200 HUF
11,38
13,13

Bánfalvi Kata (?-): 10 db geometrikus-absztrakt vázlat. Kollázs, papír, jelzett, 25×34,5 cm
10039.

3 400 HUF
9,21
10,63

10040.

6 000 HUF

Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 42/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
10041.

10 000 HUF
26

Bencs Gábor (1936-): Táj lovakkal. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 62x94 cm
10042.

50 000 HUF
135,50
156,25

Benczúr Gyula (1844-1920): Puttók (tanulmányrajzok). Ceruza, papír. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x27 cm.
10043.

32 000 HUF
86,72
100,00

Benyovszky István (1898-1969): Lovasszán. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 28,5×39 cm
10044.

9 000 HUF
24,39
28,13

Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 35x47,5 cm
10045.

12 000 HUF

Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (17/40). Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (17/40).
10046.

22 000 HUF
59,62
68,75

Béres Jenő (1912-1981): Csendélet, 1959. Gouache, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 28,5×40 cm
10047.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF