Paintings and graphics Number of items: 599
2798272
10228
433
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (93/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 22x58 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Screenprint on paper, signed, numbered (93/100), with the artist's stamp on the reverse, 22x58 cm.
28 000 HUF
2800745
10229
433
Káldor László (1905-1963): Törpés reklámterv, akvarell, papír, jelzett, 24x16 cm
3 000 HUF
2751275
10230
433
Kallus László (1924-1998): Szent Antall, segíts! (karikatúra). Tus, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
4 000 HUF
2774534
10231
433
Kass János (1927-2010): Kékszakállú vára. Ofszet nyomat, papír, jelzés nélkül. 47x30 cm.
6 000 HUF
2779933
10232
433
Kass János (1927-2010): Menyecske. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14,5×14,5 cm
9 000 HUF
2792752
10233
433
17000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 17×17 cm
17 000 HUF
2792747
10234
433
17000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fakeretben. 18×14 cm
17 000 HUF
2793827
10235
433
34000
Kastaly István (1892-1991): Cirkuszi mutatvány. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán Miskolci Galéria raglapján feliratozott, dekoratív fakeretben, 38,5x50,5 cm
34 000 HUF
2792156
10236
433
14000
Káplár Ferenc (1937-2020): Táj. Olaj, papír. Fakeretben. 41,5×77,5 cm Sérüléssel a képen
14 000 HUF
2775655
10237
433
Kárpáti Rudolf (-): Csikós lovakkal. 18x23 cm Rézkarc, papír Jelezve jobbra lent: Kárpáti R. Üvegezett fakeretben.
18 000 HUF
2796713
10238
433
Kengyel Zoltán (1932-1989): Szilvásvárad környéke. Gouache, karton, jelzett. 40x59 cm
7 000 HUF
2794572
10239
433
17000
Kerekes József (1892-1938): Gólyapár. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 49×78,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
17 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house