Antique
Number of items: 85
911310
11519
422
Antique
2 000 HUF
2682927
11520
422
Antique
Emberfejes gyökérpipa, faragott, h: 11 cm
5 000 HUF
2682851
11521
422
Antique
Argentor alpakka képkeret kitámasztóval, jelzett, kopásnyomokkal, 14×10 cm
2 600 HUF
2681564
11522
422
Antique
Tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. Jelzett, ezüst XIX. sz. Klasszicizáló stílus 7 cm
7 000 HUF
2681566
11523
422
Antique
Tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. Jelzett, ezüst XIX. sz. 9 cm
7 000 HUF
2681569
11524
422
Antique
Tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. Jelzett, ezüst XIX. sz. sérült, hiányos 7,5 cm
6 000 HUF
2681571
11525
422
Antique
Tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. Jelzett, ezüst XIX. sz. repedésekkel 8 cm
7 000 HUF
2681084
11526
422
Antique
Márvány kocka. 5,5x5,5 cm
4 000 HUF
2641166
11527
422
Antique
Antik ón söröskorsó fedél, kézzel festett porcelán fedéllel, d: 11 cm
2 800 HUF
2640839
11528
422
Antique
Mappin & Webb ezüstözött tálaló készlet, 2 db-os, eredeti dobozában, jó állapotban
4 000 HUF
2630441
11529
422
3800
Antique
Ezüstözött alpakka fésülködő szett, tükör, kefe, fésű, 4 db, jelzett
3 800 HUF
2683137
11530
422
Antique
Iparművész réz dobozka. Jelzés nélkül 17x17 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m