Antique

Number of items: 85

Gyertyatartó réz puttó műkő alapon 21 cm
11531.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ólomkristály váza ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 12 cm
11532.

5 000 HUF

Kínáló. Bécsi alpakka, jelzett, üveg betét nélkül. d: 22 cm
11533.

4 000 HUF

Ólomkristály hamutál ezüst(Ag) peremmel, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10,5 cm
11534.

5 000 HUF

László Géza: Női arckép. Intarzia, fa. Jelzett. 29x19 cm
11536.

2 000 HUF

2 db régi bronz gyertyatartó, egyik sétáló, m: 11 és 20 cm
11537.

6 000 HUF

Ezüstözött cukordoboz és kávés kanna, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 cm, m: 15 cm
11538.

4 000 HUF

Nagyméretű fém kancsó, kopásnyomokkal, m: 21 cm
11539.

4 000 HUF

3 db-os fém kávés készlet, kopásnyomokkal
11540.

8 000 HUF

Tevan Margit (1901-1978: Ökörhajtók, fém doboz, jelzett, kopott, 14×10×2,5 cm
11541.

6 000 HUF

11542.

5 000 HUF

Jáde szipka, hibátlan, h: 9 cm
11543.

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF