Antique Number of items: 85
2678940
11544
422
Antique
MAC ökölvívó jelvény réz, zománcozott jelvénnyel
5 000 HUF
2600993
11545
422
Antique
Iparművész réz falitál, közepén Vígszinház 1975-76 plasztikus díszítéssel, hátoldalán "Ruttkai Éva ajándéka vígszinházi bankett után R.S." felirattal, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm, m: 2,5 cm
10 000 HUF
2627976
11546
422
3200
Antique
3 200 HUF
2656971
11547
422
Antique
Jelzett (Sz) Virág tűzzomác, réz lemez, keretben, d: 10 cm
3 000 HUF
2624014
11548
422
Antique
6 000 HUF
2582955
11549
422
Antique
8 000 HUF
2587775
11550
422
38000
Antique
Szivar prés 10 db szivarral, fa, jelzett: Hart & Hertel. Német 1930 körül. h:56x9x7cm
38 000 HUF
2624589
11551
422
Antique
Szív alakú gyertyatartó. Alabástrom, réz és tűzzománc, egy láb sérült. 11 cm
1 800 HUF
2652260
11552
422
Antique
Régi orosz lakk doboz, kézzel festett, 20x14cm, sérült
9 000 HUF
2649238
11553
422
Antique
Jelzés nélkül: Káli indiai isten. Rizspapír, tus, arany festék. Üvegezett keretben. 34x27cm
8 000 HUF
2647958
11554
422
Antique
Ikon: Szent Gabriel (Hírhozó arkangyal). Tojástempera, fa, Sérült, 28x21cm
10 000 HUF
2647959
11555
422
Antique
Ikon: Szent Miklós. Tojástempera, fa, Sérült, 27x17,5cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house