Antique

Number of items: 85

MAC ökölvívó jelvény réz, zománcozott jelvénnyel
11544.

5 000 HUF
16

Iparművész réz falitál, közepén Vígszinház 1975-76 plasztikus díszítéssel, hátoldalán "Ruttkai Éva ajándéka vígszinházi bankett után R.S." felirattal, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm, m: 2,5 cm
11545.

10 000 HUF

11546.

3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzett (Sz) Virág tűzzomác, réz lemez, keretben, d: 10 cm
11547.

3 000 HUF

11548.

6 000 HUF

11549.

8 000 HUF

11550.

38 000 HUF
102,98
118,75

Szív alakú gyertyatartó. Alabástrom, réz és tűzzománc, egy láb sérült. 11 cm
11551.

1 800 HUF

Régi orosz lakk doboz, kézzel festett, 20x14cm, sérült
11552.

9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Káli indiai isten. Rizspapír, tus, arany festék. Üvegezett keretben. 34x27cm
11553.

8 000 HUF

Ikon: Szent Gabriel (Hírhozó arkangyal). Tojástempera, fa, Sérült, 28x21cm
11554.

10 000 HUF

Ikon: Szent Miklós. Tojástempera, fa, Sérült, 27x17,5cm
11555.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF