Antique
Number of items: 85
2682917
11507
422
14000
Antique
cca 1850 Tajtékpipa ezüst(Ag) szerelékkel, vadászjelenetes díszítéssel, sérüléssel, h: 15 cm
14 000 HUF
2640851
11508
422
Antique
Argentor szecessziós tintatartó, kopásnyomokkal, oldalán a perem elvált, jelzett, 18,5×14,5 cm
8 000 HUF
2630217
11509
422
Antique
Ónix íróasztali készlet bronz szerelékkel, 4 db-os, kopásnyomokkal
8 000 HUF
2684782
11510
422
Antique
Női lőportartó. XIX.sz. gazdagon díszített fém. 12 cm
12 000 HUF
2678717
11511
422
Antique
Válik jelzett egyedi készítésü zsebkés, bicska. Szaru, réz. 27 cm
10 000 HUF
2598860
11512
422
Antique
Gyertyatartó bronz kisfiú figura. 25 cm
3 000 HUF
2633222
11513
422
Antique
9 000 HUF
2632994
11514
422
Antique
U. Kfredman Östersund jelzett vörösréz teáskanna, korának megfelelő horpadásokkal. m. 21cm, d: 19 cm
7 000 HUF
2685461
11515
422
Antique
Tibeti aranyozott cserép dombormű, amulett, feliratokkal. 5x4 cm
7 000 HUF
2632975
11516
422
Antique
Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm
5 000 HUF
2630195
11517
422
34000
Antique
9 db-os antik ón tárgy tétel, jelzettek
34 000 HUF
1864014
11518
422
40000
Antique
40 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m