Antique

Number of items: 85

Kínai porcelán tubákos szelence, nyeles réz kupakkal, jelzett (Csien-lung, 1735-1796), m: 6,5 cm
11495.

30 000 HUF
81,30
93,75

Kelim kézzel szőtt d: 137 cm (rojtok nélkül)
11496.

30 000 HUF
81,30
93,75

11497.

30 000 HUF
81,30
93,75

11498.

20 000 HUF
54,20
62,50

11499.

20 000 HUF
54,20
62,50

WMF szecessziós/art noveau-s alpakka ládika,"Jankának" felirattal, jelzett, kopott, kopott aranyozással, meglazult zárral, kulcs nélkül, 18x10x13 cm
11500.

20 000 HUF
54,20
62,50

Tajtékpipa ezüst (Ag) szerelékkel. Jelzett, ezüst XIX. sz. nemesi címert ábrázoló faragvánnyal. 10 cm
11501.

20 000 HUF
54,20
62,50

Nemesi címeres tálca, ezüstözött alpakka, jelzett, kopásnyomokkal. 42x50 cm
11502.

8 000 HUF
13

Shefiield art deco kávés kiöntő és cukordoboz szett, jelzett, apró kopásokkal.
11503.

16 000 HUF
43,36
50,00

XX. sz, eleje: Kézzel festett üveg csillár dombornyomott díszítéssel, rászerelhető lógó üveg díszekkel, hozzá tartalék foglalat.
11504.

16 000 HUF
43,36
50,00

Gazdagon díszített kínai faragott fa pohár, XIX. sz. vége. Néhány repedéssel, kopásnyommal, m: 12,5 cm / Ornate Chinese carved wood drinking cup
11505.

15 000 HUF
40,65
46,88

Antik réz szamovár, jelzés nélkül, felül repedésekkel. 54 cm
11506.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF