Art-ceramics
Number of items: 110
2676082
11060
421
Art-ceramics
Retró kerámia ikebana hólyagos mázzal, jelzés nélkül, 17x17 cm
2 000 HUF
2676089
11061
421
Art-ceramics
Retró mázas kerámia tálka, jelzés nélkül, 16x16 cm
2 000 HUF
2676103
11062
421
Art-ceramics
Hungária iparművész váza, mázas kerámia, alján etikettel jelzett, m: 22,5 cm
2 000 HUF
2676117
11063
421
Art-ceramics
Retró mázas kerámia váza, alján jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2 400 HUF
2675220
11064
421
5500
Art-ceramics
Régi korondi népi cserép bokály, korának megfelelő kopásnyomokkal, lepattanásokkal, m: 21 cm
5 500 HUF
2675234
11065
421
4800
Art-ceramics
Régi korondi sétáló gyertyatartó, mázas kerámia, lepattanásokkal, m: 18,5 cm
4 800 HUF
2673340
11066
421
Art-ceramics
Ditmar virágmintás mázas kerámia kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 28x24 cm
4 000 HUF
2674792
11067
421
Art-ceramics
2 db sötétkék mázas retró kerámia váza. Jelzett, az egyiken apró lepattanás, m: 22-23 cm
5 000 HUF
2672725
11068
421
Art-ceramics
Iparművész kerámia füles váza / korsó, alján jelzéssel, felül etikettel jelzett, m: 32 cm
3 000 HUF
2672735
11069
421
Art-ceramics
Ülő Buddha, részben biszkvit, részben mázas figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 26,5 cm
7 000 HUF
2672640
11070
421
Art-ceramics
Tófej retró mázas kerámia váza, jelzett, minimális kopással, m: 24 cm
2 000 HUF
2667119
11071
421
3800
Art-ceramics
Kerámia kutyás lámpatest, szerelék nélkül, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, m: 20 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m