Art-ceramics
Number of items: 110
2651960
11048
421
Art-ceramics
Hóemberes kerámia váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm
2 000 HUF
2606964
11049
421
Art-ceramics
Német retró virágos váza, festett, kerámia, apró kopás, jelzett, m: 14 cm
1 000 HUF
2607334
11050
421
Art-ceramics
Német retró kerámia, füles váza, jelzett, kopott, m:20cm
1 000 HUF
2495583
11051
421
Art-ceramics
Fajansz váza, virágos dekorral. Matricás, jelzés nélkül hibátlan.
1 000 HUF
2668601
11052
421
Art-ceramics
2 db mázas kerámia fali dísztányér, jelzettek (az egyik Telkibánya), sérülésekkel, hibákkal, d: 23,5 cm
3 000 HUF
2668605
11053
421
Art-ceramics
2 db Telkibányai mázas kerámia fali dísztányér, jelzettek, sérülésekkel, hibákkal, d: 22,5 cm
3 000 HUF
2676018
11054
421
Art-ceramics
Király jelzéssel: Retró mázas kerámia gyertyatartó, d: 11 cm, m: 8,5 cm
2 000 HUF
2676026
11055
421
Art-ceramics
Mázas kerámia oroszlán, jelzés nélkül, kis mázhibával, m: 16 cm
3 000 HUF
2676052
11056
421
Art-ceramics
Retró mázas kerámia ikebana, jelzés nélkül, kis kopással, 13,5x13,5 cm
2 000 HUF
2676060
11057
421
Art-ceramics
Retró narancs-fekete mázas kerámia tálka, jelzett, kis kopással, 16x11 cm
2 000 HUF
2676065
11058
421
Art-ceramics
Retró narancs-fekete mázas kerámia mécsestartó, jelzett, kis mázhibákkal, d: 10,5 cm
2 000 HUF
2676070
11059
421
Art-ceramics
Retró mázas kerámia díszváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m