Art-ceramics

Number of items: 110

Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 28 cm
11073.

2 600 HUF
7,05

Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 29 cm
11074.

2 600 HUF
7,05

Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 27 cm
11075.

2 600 HUF
7,05

Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, d: 24 cm
11076.

2 600 HUF
7,05

Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, Sarkadi jelzéssel, d: 21 cm
11077.

2 600 HUF
7,05

Színes mázakkal festett retró kerámia tányér, kopásnyomokkal, d: 18 cm
11078.

2 600 HUF
7,05

Szarvasos tál. Fajansz XIX. sz. vége. Jelzés nélkül. 31 cm
11079.

12 000 HUF
14

Dísztál. XIX. sz. Erdély. Mázas cserép, d: 22 cm
11080.

3 000 HUF

11081.

3 000 HUF

Dísztál. XIX. sz. Erdély. Mázas cserép, d: 16 cm
11082.

2 400 HUF

IE jelzéssel: Budapest Mázas kerámia tálka. Kézzel festett, hibátlan 12 cm
11083.

1 400 HUF

Régi bajor fajansz sörös korsó pikkoló 0,2l jelzett Brémai muzsikusokkal 10 cm
11084.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF