Art-ceramics
Number of items: 110
2677147
11085
421
Art-ceramics
Városlődi virágmintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 23 cm
1 600 HUF
2677150
11086
421
Art-ceramics
Selters Nassau forrásvíztartó kőkorsó, 1 l, kopásnyomokkal, sérült m: 24 cm
2677153
11087
421
Art-ceramics
Lovas, retró, dísztál, plasztikus zöldes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, d: 22,5 cm
2 000 HUF
2677156
11088
421
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Kézzel festett mázas kerámia m: 21 cm
4 000 HUF
2677158
11089
421
Art-ceramics
Német füles retró váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
2 400 HUF
2645715
11090
421
Art-ceramics
Kerámia medvepár és kacsa, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 9-11 cm
1 000 HUF
2645662
11091
421
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia kacsapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
1 000 HUF
2645441
11092
421
Art-ceramics
Mázas kerámia teás készlet, jelzés nélkül, mázhajszálrepedésekkel
1 000 HUF
2492697
11093
421
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm
1 000 HUF
2492693
11094
421
Art-ceramics
1 000 HUF
2492692
11095
421
Art-ceramics
1 000 HUF
2492701
11096
421
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary, sérült, m: 7 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m