Art-ceramics
Number of items: 110
2632216
11036
421
Art-ceramics
2 db Retró váza, kerámia, színes mázakkal, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 30 cm cm
1 600 HUF
2632212
11037
421
Art-ceramics
2 db Hollóházi fajansz tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 23 cm
1 600 HUF
2675687
11038
421
Art-ceramics
Irizáló kerámia váza, kis sérülésekkel, d: 18 cm
8 000 HUF
2675632
11039
421
Art-ceramics
Antik kerámia kancsó pávaszemes mintával, lepattanásokkal, m: 24 cm
6 000 HUF
2675539
11040
421
Art-ceramics
Régi kerámia tál, fúrt lyukakkal, lepattanásokkal, d: 27 cm
4 000 HUF
2651417
11041
421
Art-ceramics
Oroszlános lámpatest, kopott, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 29 cm
1 000 HUF
2606633
11042
421
Art-ceramics
Szécsi kerámia favágó figura. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, kopásokkal. m: 14 cm
1 000 HUF
2606634
11043
421
Art-ceramics
Szécsi kerámia fiú figura. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, kopásokkal. m: 11 cm
1 000 HUF
2531064
11044
421
Art-ceramics
Népi kerámia tál, kopott, jelzés nélkül. d: 16,5cm
1 000 HUF
2651248
11045
421
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, kraklé mázakkal, m: 20 cm
1 000 HUF
2651244
11046
421
Art-ceramics
Illés: Retró mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm
1 000 HUF
2651962
11047
421
Art-ceramics
Német retró óriási kancsó, kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 50 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!!
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m