Art-ceramics

Number of items: 110

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kórustagok, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11012.

26 000 HUF
70,46
81,25

11013.

5 000 HUF

Kovács Éva (1938-2017): Kislány, mázas kerámia, Fején erősebb mázkopással, jelzett, m: 28cm
11014.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kovács Éva (1938-): Menyasszony. Mázas kerámia. Jelzés nélkül. Apró lepattanások. m: 49 cm
11015.

28 000 HUF
75,88
87,50

11016.

30 000 HUF
81,30
93,75

Krupinszky László (1888-1945): Art deco női fej, jelzett, kopásnyomokkal, 28×16 cm
11017.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre. Mázas kerámia tálka, jelzett, minimális lepattanással, d: 8 cm
11018.

1 000 HUF

Hódmezővásárhelyi Oláh István által festett kancsó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m: 22cm
11019.

2 200 HUF
5,96
6,88

Simon József ( - ): Mécsestartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan. M: 9 cm
11020.

4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Madách: Az ember tragédiája. Mázas kerámia falplasztika, jelzett, apró máz hibával, d: 18cm
11021.

6 000 HUF

Art Deco kerámia, Horgász, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kopott, m:8cm
11022.

3 000 HUF

Goebel/Hummel kerámia szenteltvíztartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 8,5×8 cm
11023.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF