Chinaware / Porcelain Number of items: 340
2575592
11335
419
1 800 HUF
2645895
11336
419
Drasche porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1 200 HUF
2647655
11337
419
Gránit füles kaspó, fehér fajansz, kopásokkal, jelzett, m: 10, d: 12cm
2 800 HUF
2644315
11338
419
Gránit népi tányérok (2 db), kézzel festett, jelzett apró kopással, d: 20 cm
1 800 HUF
2483941
11339
419
1 600 HUF
2650364
11340
419
Rosenthal fali dísztányér, Bjorn Wiinblad által tervezett mintával (III. Aladdin találkozik a varázslóval.). Kézzel festett, jelzett, hibátlan , d: 16 cm
4 000 HUF
2650351
11341
419
GL jelzéssel: Piros elefánt, fajansz, sérülésekkel. M: 8 cm
8 000 HUF
2650312
11342
419
Villeroy&Boch ,, Children of the World" emlék porcelán tál, dobozában, hibátlan, jelzett d: 20 cm
4 000 HUF
2650310
11343
419
Boch belga porcelán tálka (2db). Kézzel festett, jelzett, hibátlan . D: 11 cm
2 600 HUF
2650308
11344
419
Boch belga porcelán tálka (6db). Kézzel festett, jelzett, egyik ragasztott, sérült. D: 11 cm
4 000 HUF
2642793
11345
419
8 000 HUF
2648843
11346
419
Mason's angol fajansz sajttartó, mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, jelzett, 24x19x14cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house