Number of items: 340

Fischer historizáló váza, jelzett, restaurált, m: 21 cm
11347.

12 000 HUF

Fischer historizáló áttört, dísz, kulacs, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11348.

28 000 HUF
75,88
87,50

Fischer historizáló áttört, dísz, kulacs, jelzett, restaurált, m: 18 cm
11349.

14 000 HUF
37,94
43,75

Josef Steidl Znaim historizáló váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11350.

18 000 HUF
48,78
56,25

Hummel/Goebel galambot etető lány, kézzel festett fajansz, jelzett, hibátlan, m: 12cm
11351.

6 000 HUF
13

Régi ipekakuána syrupos, gyógyszeres porcelán, kopásnyomokkal. m: 16 cm
11352.

2 000 HUF

Deutsch J. K. _Nagyvárad. Porcelán szoszié, fedő nélkül, porcelán, sérült, m: 13 cm
11353.

3 800 HUF
10,30
11,88

Davenport fajansz tányér. Korának megfelelő máz kraklékkal. Repedésekkel. Egyesült Királyság, Staffordshire , Davenport 1821-1860 között. Jelzett: mázalatti masszába nyomott fenékjegy és máz alatti kékkel (Davenport). d: 26 cm
11354.

4 000 HUF

Antik porcelán gyümölcskosár alakú bonbonier, jelzés nélkül, restaurált, kopott, m: 12 cm
11355.

6 000 HUF

MTP jelzett kacsa alakú kiöntő, fajansz, réz, kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 28 cm
11356.

4 000 HUF
29

11357.

10 000 HUF

MZ Austria porcelán hiányos teás és mokkás készlet, matricás, hajszálrepedésekkel, kopásnyomokkal, jelzett
11358.

8 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF