Number of items: 340
2650302
11323
419
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, hibátlan. m: 21 cm
2 800 HUF
2650304
11324
419
Hollóházi porcelán páva, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x10 cm
6 000 HUF
2651992
11325
419
Aquincum Balaton mintás bonbonier. Matricás, jelzett, hibátlan d: 10 cm
3 000 HUF
2651392
11326
419
Aquincum fiú. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 15 cm
1 800 HUF
2651387
11327
419
2 800 HUF
2651385
11328
419
3 600 HUF
2648396
11329
419
Aquincum Balaton mintás tálka. Matricás, jelzett, hibátlan d: 6 cm
2648349
11330
419
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm.
1 000 HUF
2648615
11331
419
Aquincum porcelán akt szobor. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 23 cm
1 000 HUF
2645905
11332
419
Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h:10,5 cm
1 800 HUF
2583250
11333
419
500
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm
2647687
11334
419
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m