Number of items: 340

Zsolnay 6 db mokkás csésze aljjal, 1 db mokkás kiöntő. Mázalatti kobaltkékkel festett virágok, máz feletti aranyozással, jelzett, kopásnyomokkal, pár csorbával.
11227.

16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay tollazott levesestál, jelzett, original dobozban.
11228.

20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay Pompadour mintás étkészlet (25 db), matricás, jelzett (3. osztályú), apró kopásnyomokkal.
11229.

28 000 HUF
75,88
87,50
13

Zsolnay fehér mázas porcelán 6 db csontos tál, 1 db tejkiöntő, jelzettek, kopásnyomokkal, vaspöttyökkel. 18x10cm
11230.

3 400 HUF
9,21
10,63
18

6 személyes Zsolnay szendvicses készlet, matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
11231.

10 000 HUF

Zsolnay, antik csésze, jelzett, kézzel festett fajansz, mázrepedésekkel, d: 6-11 cm
11232.

5 000 HUF
36

Zsolnay áttört fajansz dísztányér, "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907" alkalmi mintával. Részben kézzel festett, jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kisebb kopásnyomokkal, apró lepattanással, a máz egy részen javított, d: 19,5 cm
11233.

10 000 HUF

Zsolnay paradicsommadaras süteményes tányér, 1 db kistányér, kopásnyomokkal, jelzett, d: 20 cm
11234.

1 000 HUF

Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, az alján elhalványult jelzéssel, 15×13,5 cm
11235.

3 000 HUF

Zsolnay porcelán boxer kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11236.

2 000 HUF

Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 13 cm
11237.

2 000 HUF

Zsolnay eozin mázas őzpár, jelzett, hibátlan, h:16 cm, m:8 cm
11238.

6 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF