Number of items: 340
2644599
11287
419
Hollóházi, Kőbányai. Hamutál, bonbonier, Budapest címerrel, kopott, jelzett. d: 10x16cm
3 000 HUF
2645933
11288
419
1 800 HUF
2645901
11289
419
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 25 cm
4 000 HUF
2645900
11290
419
1 600 HUF
2645899
11291
419
Hollóházi porcelán hegedűs fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
2 000 HUF
2645898
11292
419
1 200 HUF
2645897
11293
419
Hollóházi táncoló lány pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 19 cm
1 800 HUF
2645894
11294
419
1 200 HUF
2645668
11295
419
4 db Hollóházi bonbonier, matricás porcelán, jelzett, vegyes méretben, kopásnyomokkal,
3 000 HUF
2649317
11296
419
Holland fajansz tányéralátét, festett, kopásokkal, jelzett, d: 20 cm
5 000 HUF
2648608
11297
419
1 000 HUF
2648609
11298
419
Hollóházi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m