Chinaware / Porcelain Number of items: 340
2652023
11383
419
4 db Decobex jelszett dísztányér, tányérállvánnyal, Matty község Baranya megyei látványosságaival díszítve, matricás porcelán, kopásnyomokkal, d: 20 cm
6 000 HUF
2651950
11384
419
Royal Dux elehánt, porcelán, jelzett, repedt, m: 27 cm
3 000 HUF
2651953
11385
419
Cseh alt Wien porcelán urna váza matricás jelzett kopással m: 19 cm
3 000 HUF
2651415
11386
419
Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott.
5 000 HUF
2651411
11387
419
2 000 HUF
2651241
11388
419
Unterweissbach porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
2 800 HUF
2647761
11389
419
Gyerekek porcelán figura, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
2 800 HUF
2648373
11390
419
Román jegesmedve, porcelán, kopott, jelzett, m: 10 cm
1 200 HUF
2648611
11391
419
Porcelán hal, kézzel festett, jelzett (Kispesti Porcelángyár), hibátlan, m: 9 cm
1 000 HUF
2648598
11392
419
UML francia teáscsésze, 6 db, matricás porcelán, kopásnyomokkal.
4 000 HUF
2645756
11393
419
Porcelán patika mozsár törő nélkül, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14 cm
3 000 HUF
2645902
11394
419
Goebel nyuszi (kézzel festett), jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 8 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house