Printed Materials

Number of items: 358

1948-1949 Magyar Művészet c. folyóirat 4 db száma, XV. évf. 1., 5., 6. sz., XVI. évf. 2. sz., kiadja a Szinyei Merse Pál Társaság. Vegyes állapotban, közte egy szétvált fűzéssel, egy lejáró címlappal.
14691.

1 200 HUF

1949 Szabadságharcos, a Magyar Szabadságharcos Szövetség központi hetilapja, V. évf. 13. sz., 1949. ápr. 4., szerk.: Gyáros László. Bp., Hungária Hírlapnyomda, 12 p. Helyenként kissé szakadozott lapszélekkel. Ritka újság.
14692.

1 400 HUF

1949-1968 4 db zsebnaptár, vegyes állapotban
14693.

1 000 HUF

1949 Szabad Esti Szó 51. évf. 88. sz., 1949. ápr. 16., címlapon: "Az Atlanti Egyezmény veszélybe dönti Amerikát és a világot", 6 p.
14694.

1 400 HUF

1950 Ludas Matyi 2 db száma, VI. évf. 42. és 53. sz., 1950. okt. 13.-dec. 29., 8 p.+8 p., sérülésekkel
14695.

1 000 HUF

cca 1950-60 Liu Tzu-chiu: Madár virágon. Nyomat, papír, teljes méret: 38,5x26,5cm
14696.

1 000 HUF

cca 1950-60 Chi Pai.shih: Akác. Nyomat, papír, teljes méret: 38,5x26,5cm
14697.

1 000 HUF

cca 1950-60 Wang Yun: Majmok. Nyomat, papír, teljes méret: 38,5x26,5cm
14698.

1 000 HUF

cca 1950-60 Chang Chao-hsiang: Virág. Nyomat, papír, teljes méret: 38,5x26,5cm
14699.

1 000 HUF

cca 1950-60 Liu Kuei-ling: Kakas tyúk. Nyomat, papír, teljes méret: 38,5x26,5cm
14700.

1 000 HUF

cca 1950-60 Chen Pan-ting: Krizantémok. Nyomat, papír, teljes méret: 38,5x26,5cm
14701.

1 000 HUF

cca 1950-60 Wang Hsueh-tao: Kakas. Nyomat, papír, teljes méret: 38,5x26,5cm
14702.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF