Printed Materials

Number of items: 358

Színházi Újság Makó 1911 október 1-től 8 ig. I. évf. 5. szám.
14571.

1 200 HUF

1912 Der Industriebau német nyelvű ipari-építészeti folyóirat III. évfolyamának számai egybekötve, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, számos korabeli hirdetéssel. Egészvászon-kötésben, kissé kopott, ázott borítóval, néhány ázott, foltos lappal.
14572.

3 000 HUF

1913 Ujvidéki repülőnapok József főherceg fővédnöksége alatt, program és tájékoztató 8 p. Szép állapot
14573.

6 000 HUF

Pesti Hírlap naptára 1913. Kissé megviselt, előzéklap nélkül. Vászon kötésben.
14574.

1 000 HUF

cca 1914 Majoros Károly üvegfestő művész által készített üvegablakok (Mátyás király, terv.: Muhits Sándor; Falu végén, terv.: Pálinkás Béla), 2 db színes reprodukció, a Díszítő Művészet I. évfolyamának mellékletei, 25x20,5 cm
14575.

3 400 HUF
9,21
10,63

14576.

3 000 HUF

cca 1914 Művészi cégérek Biró Mihálytól, színes reprodukciók, a Díszítő Művészet I. évfolyamának melléklete, 25,5x20,5 cm
14577.

4 000 HUF

14578.

3 400 HUF
9,21
10,63

1914 Meghívó a Jubileumi Vasúti Bálra
14579.

2 000 HUF

1914 Színházi élet és mozi III. évf. 1. sz., szerk.: Incze Sándor. Bp., Lengyel Lipót-ny., 32+IV p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
14580.

1 200 HUF

cca 1916 Felolvasó est hadirokkant színész szerbiai hadifogság élményeiről tartott előadás plakátja 30x32 cm
14581.

2 000 HUF

1917 Székely-Egyesületi Képes naptár és évkönyv az 1917-ik közönséges évre. 36. évi folyam. A központi választmány megbízásából szerkeszti Benedek Elek. Bp., 1917., Franklin. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a borítón ceruzás bejegyzésekkel, foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
14582.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF