Printed Materials

Number of items: 358

1932 Revue des Monats német nyelvű magazin 2 db száma (6. Jahrgang Nr. 4., 9.), számos fekete-fehér fotóval, köztük aktokkal, Angelo (Funk Pál) fotóművész felvételeivel, stb., sérült borítóval
14631.

3 200 HUF
8,67
10,00

1933 Képes Krónika XV. évf. 27-52. számai (fél évfolyam), 1933. júl. 2. - dec. 24., gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal.
14632.

6 000 HUF

1933 Gloria Laboris 1883-1933 A Globus nyomda képes jubileumi füzete fém hatású borítóval 19x12 cm
14633.

3 000 HUF

Vegyes nyomtatvány és folyóirat tétel, közte a Turán folyóirat 2 száma (1937-38), Diárium 1933 1-2. sz., Magyarok. Szerk. Juhász Gyula 1946. jan., Magyar Kisebbség. Szerk.: Jakabffy Elemér-Willer József, Lugos, 1940. X. 1., Magyar Szemle Szerk.: Szekfű Gyula, 1928. március...stb. Összesen 8 db.
14634.

1 000 HUF

1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
14635.

3 400 HUF
9,21
10,63

1934 Chalet Bungalow Camps in the Canadian Rockies, Canadian Pacific, képes kanadai utazási, turisztikai ismertető, angol nyelvű, 16 p., a címlapon kis szakadás és folt
14636.

2 000 HUF

1934 Magyar Kultúra társadalmi és tudományos folyóirat 12 db száma, XXI. évf. 13-24. sz. (II. fél évfolyam), 1934. júl. 5. - dec. 20., szerk.: Bangha Béla. Vegyes állapotban, helyenként sérült, foltos.
14637.

1 800 HUF

1935 Bp., OKI menükártya
14638.

1935 Bp., OKI menükártya

1 800 HUF

14639.

1 000 HUF

1935 Kraszner Lajos szövet, bélésáru és szabókellékek nagyáruháza Bp., 1935-36. évi őszi és téli divat katalógus, jegyzetfüzet, (10)+46 p., fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült, foltos kiadói papírkötésben, sok ceruzás bejegyzéssel, az utolsó lap hiányos
14640.

1 200 HUF

1936 La conferéncia economica do Imperio colonial portugés kihajtható képes leporelló
14641.

3 000 HUF

cca 1936 Radioaltonometer nach Dr. Berencsy, német nyelvű ismertető prospektus, foltos borítóval
14642.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF