Printed Materials Number of items: 358
2630197
14631
417
3200
Printed Materials
1932 Revue des Monats német nyelvű magazin 2 db száma (6. Jahrgang Nr. 4., 9.), számos fekete-fehér fotóval, köztük aktokkal, Angelo (Funk Pál) fotóművész felvételeivel, stb., sérült borítóval
3 200 HUF
2630355
14632
417
Printed Materials
1933 Képes Krónika XV. évf. 27-52. számai (fél évfolyam), 1933. júl. 2. - dec. 24., gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal.
6 000 HUF
2631003
14633
417
Printed Materials
1933 Gloria Laboris 1883-1933 A Globus nyomda képes jubileumi füzete fém hatású borítóval 19x12 cm
3 000 HUF
2624861
14634
417
Printed Materials
Vegyes nyomtatvány és folyóirat tétel, közte a Turán folyóirat 2 száma (1937-38), Diárium 1933 1-2. sz., Magyarok. Szerk. Juhász Gyula 1946. jan., Magyar Kisebbség. Szerk.: Jakabffy Elemér-Willer József, Lugos, 1940. X. 1., Magyar Szemle Szerk.: Szekfű Gyula, 1928. március...stb. Összesen 8 db.
1 000 HUF
2558291
14635
417
3400
Printed Materials
1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
3 400 HUF
2628416
14636
417
Printed Materials
1934 Chalet Bungalow Camps in the Canadian Rockies, Canadian Pacific, képes kanadai utazási, turisztikai ismertető, angol nyelvű, 16 p., a címlapon kis szakadás és folt
2 000 HUF
2631245
14637
417
Printed Materials
1934 Magyar Kultúra társadalmi és tudományos folyóirat 12 db száma, XXI. évf. 13-24. sz. (II. fél évfolyam), 1934. júl. 5. - dec. 20., szerk.: Bangha Béla. Vegyes állapotban, helyenként sérült, foltos.
1 800 HUF
2626757
14638
417
Printed Materials
1 800 HUF
2602830
14639
417
Printed Materials
1 000 HUF
2629637
14640
417
Printed Materials
1935 Kraszner Lajos szövet, bélésáru és szabókellékek nagyáruháza Bp., 1935-36. évi őszi és téli divat katalógus, jegyzetfüzet, (10)+46 p., fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült, foltos kiadói papírkötésben, sok ceruzás bejegyzéssel, az utolsó lap hiányos
1 200 HUF
2631012
14641
417
Printed Materials
1936 La conferéncia economica do Imperio colonial portugés kihajtható képes leporelló
3 000 HUF
2624302
14642
417
Printed Materials
cca 1936 Radioaltonometer nach Dr. Berencsy, német nyelvű ismertető prospektus, foltos borítóval
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house