Printed Materials

Number of items: 358

1944 Göbbels dr. német birodalmi miniszter, a totális harcbavetés teljhatalmú birodalmi megbízottjának a nagynémet birodalmi rádióban 1944. július 26-án tartott beszéde. (A Stauffenberg merénylet után) 24p. Volt könyvtári példány.
14679.

6 000 HUF
18

cca 1944 Életem tükre, összeáll.: dr. Bikkal Dénes, 96 p., egészvászon-kötésben, néhány bejegyzéssel
14680.

900 HUF
2,44
2,81

1946 Szabad Nép újság szórványszámai egybe kötve
14681.

1 000 HUF

1946 Dózsa Népe, a Földmunkások és Kisbirtokosok Országos Szövetsége lapja, II. évf. 11. sz., 1946. márc. 24., szerk.: Hunya István, Badari László. Bp., Athenaeum-ny., 4 p. Kis szakadással. Ritka újság.
14682.

1 200 HUF

1947 Újjáépítési állami sorsjáték játékterve 3 db reklám nyomtatvány
14683.

2 000 HUF

1947 Mézfogalmi Nemzeti Vállalat árjegyzéke, 15p
14684.

7 000 HUF
18,97
21,88

1947-1948 Új Magyarország c. újság 2 db száma (III. évf. 4. sz., IV. évf. 1. sz.), sérült
14685.

1 200 HUF

1947-1948 Tér és forma építőművészeti folyóirat 2 db száma (1947/12., 1948/2.), gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval
14686.

1 000 HUF

1947 Március 15 c. újság I. évf. 21. száma, 1947. aug. 29., 16 p., sérült
14687.

1 200 HUF

1948 Bp., Meghívó a Magyar József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közgazdász Hallgatók Egyesülete által rendezett jubileumi álarcos közgazdász jelmezbálra, díszes zsinórfűzött papírkötésben, eredeti (sérült) fejléces borítékban
14688.

1 800 HUF

1948 Irodalmi Diáknaptár, szerk.: Benedek Marcell. Bp., Magyar Művészeti Tanács (Független-ny.), 117+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé koszos borítóval.
14689.

1 400 HUF

1948 Magyar Nap politikai napilap aug. 5. lapszáma, lapszélei szakadásokkal, kisebb folttal
14690.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF