Printed Materials Number of items: 358
2621130
14679
417
Printed Materials
1944 Göbbels dr. német birodalmi miniszter, a totális harcbavetés teljhatalmú birodalmi megbízottjának a nagynémet birodalmi rádióban 1944. július 26-án tartott beszéde. (A Stauffenberg merénylet után) 24p. Volt könyvtári példány.
6 000 HUF
2574428
14680
417
900
Printed Materials
cca 1944 Életem tükre, összeáll.: dr. Bikkal Dénes, 96 p., egészvászon-kötésben, néhány bejegyzéssel
2626910
14681
417
Printed Materials
1946 Szabad Nép újság szórványszámai egybe kötve
1 000 HUF
2624990
14682
417
Printed Materials
1946 Dózsa Népe, a Földmunkások és Kisbirtokosok Országos Szövetsége lapja, II. évf. 11. sz., 1946. márc. 24., szerk.: Hunya István, Badari László. Bp., Athenaeum-ny., 4 p. Kis szakadással. Ritka újság.
1 200 HUF
2631946
14683
417
Printed Materials
1947 Újjáépítési állami sorsjáték játékterve 3 db reklám nyomtatvány
2 000 HUF
2629526
14684
417
Printed Materials
1947 Mézfogalmi Nemzeti Vállalat árjegyzéke, 15p
7 000 HUF
2624978
14685
417
Printed Materials
1947-1948 Új Magyarország c. újság 2 db száma (III. évf. 4. sz., IV. évf. 1. sz.), sérült
1 200 HUF
2627452
14686
417
Printed Materials
1947-1948 Tér és forma építőművészeti folyóirat 2 db száma (1947/12., 1948/2.), gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval
1 000 HUF
2624354
14687
417
Printed Materials
1947 Március 15 c. újság I. évf. 21. száma, 1947. aug. 29., 16 p., sérült
1 200 HUF
2624128
14688
417
Printed Materials
1948 Bp., Meghívó a Magyar József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közgazdász Hallgatók Egyesülete által rendezett jubileumi álarcos közgazdász jelmezbálra, díszes zsinórfűzött papírkötésben, eredeti (sérült) fejléces borítékban
1 800 HUF
2624423
14689
417
Printed Materials
1948 Irodalmi Diáknaptár, szerk.: Benedek Marcell. Bp., Magyar Művészeti Tanács (Független-ny.), 117+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé koszos borítóval.
1 400 HUF
2562475
14690
417
900
Printed Materials
1948 Magyar Nap politikai napilap aug. 5. lapszáma, lapszélei szakadásokkal, kisebb folttal
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house