Printed Materials

Number of items: 358

1956 Nők Lapja VIII. évf. 25. sz., 1956. jún. 21., a címlapon Kim Ir Szen észak-koreai kommunista vezető köszöntése Budapesten
14715.

2 000 HUF

cca 1957 Egypt - Modern History, angol nyelvű, képes történelmi ismertető Egyiptomról / illustrated booklet
14716.

1 800 HUF

1957 Turneul International de Tenis, 10-16 iunie 1957 / Romániai nemzetközi teniszbajnokság képes emlékfüzete a résztvevők arcképeivel, néhány fotóval, zsinórfűzött, kissé foltos, 18x12 cm
14717.

1 800 HUF

1957-1958 Napsugár, az IMSZ Központi Vezetőségének gyermeklapja 14 db száma: I. évf. 1-12. sz. (teljes évfolyam), II. évf. 5., 8. sz. Szerk.: Asztalos István. Vegyes állapotban.
14718.

1 600 HUF

1958 Győri Állami Zenekonzervatórium zenekari növendék hangversenye, plakát, hajtva, kis szakadásokkal, 41,5x29,5 cm
14719.

1 800 HUF

1959-1969 3 db zsebnaptár, kissé viseltes állapotban
14720.

1 000 HUF

1959 Luftschraube AW-50, Betriebsanweisung und Wartungvorschrift, 52p
14721.

1 000 HUF

14722.

800 HUF

cca 1960-1970 9 db vegyes külföldi utazási prospektus
14723.

2 000 HUF

cca 1960-1970 Vienna / Wiener Eisrevue, 2 db képes ismertető füzet, angol és német nyelven, kissé kopott / foltos
14724.

2 400 HUF

1960 MOKÉP 10 db film reklám kép tokkal, Májusi fagy és mások. 6x9 cm
14725.

2 000 HUF

cca 1960-1970 Cedok csehszlovák utazási iroda magyar nyelvű, képes turisztikai ismertető prospektusa, kihajtható
14726.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF