Printed Materials Number of items: 358
2624366
14727
417
Printed Materials
cca 1960-1970 Zsi és Mi kalandjai III., képregényfüzet gyerekeknek, MAHIR (Offset-ny.)
2 000 HUF
2624282
14728
417
Printed Materials
cca 1960-1970 Ungarn erwartet Sie, IBUSZ német nyelvű, képes turisztikai ismertető füzete, 68 p.
2 000 HUF
2467692
14729
417
Printed Materials
2624442
14730
417
Printed Materials
cca 1961 Olasz divat, ősz-tél 1961-1962, számos fotóval illusztrálva, tűzött papírkötés
1 600 HUF
2578604
14731
417
900
Printed Materials
cca 1961 A Munkaügyi Minisztérium intézeteinek (iskoláinak) és önálló otthonainak címjegyzéke, nyomtatvány, paspírkötében, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, helyenként kissé foltos + Útmutató az osztályfőnöki munkaközösségek részére, 7 p.,
2624238
14732
417
Printed Materials
cca 1962 Dr. Csörgeöné által illusztrált zenés Colorvox képeslap, 15x20 cm
1 600 HUF
2630827
14733
417
Printed Materials
1962-1966 Eötvös Diák, az Eötvös József Gimnázium KISZ-szervezetének és önképzőkörének lapja 21 db száma: V. évf. 2., 3. (2 db), 4., 5., 6-7., 8-9. sz., VI. évf. 2., 3., 4., 5. sz, VII. évf. 1., 2., 3., 4., 5. (2 db) sz., VIII. évf. 1., 2., 3., 4-5. sz. Nagyrészt jó állapotban.
1 600 HUF
2574597
14734
417
2200
Printed Materials
1963 Győri Pamutszövő- és Műbőrgyár Grabiol könyvkötővásznak és könyvkötő műbőrök, termékminta-katalógus, Nyomdaipari Grafikai Vállalat Bp., kissé kopott állapotban
2 200 HUF
2492242
14735
417
500
Printed Materials
2624317
14736
417
Printed Materials
1966 KRESZ módosítás, kiadja a Közúti Balesetelhárítási Tanács és az Állami Biztosító, szerk.: Kucsara Pál. Tájékoztató füzet. Bp., Kossuth-ny., 14 p., tűzött papírkötés
1 200 HUF
2624769
14737
417
Printed Materials
1966 Air India Boeing 707 New York - London különutazás a Magyar Concert Club részéről, díszes, illusztrált fedélzeti menükártya + angol nyelvű menü
2 000 HUF
2624834
14738
417
Printed Materials
cca 1966 Budapesti Nemzetközi Vásár, a Kínai Népköztársaság pavilonja, képes ismertető prospektus, 8 p., kissé sérült, foltos
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house