Printed Materials

Number of items: 358

cca 1960-1970 Zsi és Mi kalandjai III., képregényfüzet gyerekeknek, MAHIR (Offset-ny.)
14727.

2 000 HUF

cca 1960-1970 Ungarn erwartet Sie, IBUSZ német nyelvű, képes turisztikai ismertető füzete, 68 p.
14728.

2 000 HUF

14729.

800 HUF

cca 1961 Olasz divat, ősz-tél 1961-1962, számos fotóval illusztrálva, tűzött papírkötés
14730.

1 600 HUF

cca 1961 A Munkaügyi Minisztérium intézeteinek (iskoláinak) és önálló otthonainak címjegyzéke, nyomtatvány, paspírkötében, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, helyenként kissé foltos + Útmutató az osztályfőnöki munkaközösségek részére, 7 p.,
14731.

900 HUF
2,44
2,81

cca 1962 Dr. Csörgeöné által illusztrált zenés Colorvox képeslap, 15x20 cm
14732.

1 600 HUF

1962-1966 Eötvös Diák, az Eötvös József Gimnázium KISZ-szervezetének és önképzőkörének lapja 21 db száma: V. évf. 2., 3. (2 db), 4., 5., 6-7., 8-9. sz., VI. évf. 2., 3., 4., 5. sz, VII. évf. 1., 2., 3., 4., 5. (2 db) sz., VIII. évf. 1., 2., 3., 4-5. sz. Nagyrészt jó állapotban.
14733.

1 600 HUF

1963 Győri Pamutszövő- és Műbőrgyár Grabiol könyvkötővásznak és könyvkötő műbőrök, termékminta-katalógus, Nyomdaipari Grafikai Vállalat Bp., kissé kopott állapotban
14734.

2 200 HUF
5,96
6,88

14735.

500 HUF
1,36
1,56

1966 KRESZ módosítás, kiadja a Közúti Balesetelhárítási Tanács és az Állami Biztosító, szerk.: Kucsara Pál. Tájékoztató füzet. Bp., Kossuth-ny., 14 p., tűzött papírkötés
14736.

1 200 HUF

1966 Air India Boeing 707 New York - London különutazás a Magyar Concert Club részéről, díszes, illusztrált fedélzeti menükártya + angol nyelvű menü
14737.

2 000 HUF

cca 1966 Budapesti Nemzetközi Vásár, a Kínai Népköztársaság pavilonja, képes ismertető prospektus, 8 p., kissé sérült, foltos
14738.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF