Antique

Number of items: 48

Nagy méretű vastagfalú réz üst, m: 18 cm
11563.

10 000 HUF

Fock Antal (1924-2004): Jézus. Mozaik. Jelzés nélkül. 63x43cm
11564.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüstözött alpakka fejű sószóró. m: 11 cm
11565.

4 000 HUF

Antik réz dohánytartó doboz, kopott, m: 25 cm
11566.

18 000 HUF
48,78
56,25

Antik kínai cloisonne, rekeszzománcos doboz, jelzés nélkül, kopott, m: 12 cm
11567.

10 000 HUF

Ismeretlen kaliforniai művész: Jaronimo (natív indián mesefigura) Falplasztika, acél, rétegelt falemez, sérülésekkel, jelzés nélkül, 1970 körül, m:140cm
11568.

70 000 HUF
189,70
218,75

Szecessziós mennyezeti súly-lámpa, kopott, nincs kipróbálva, 1900 körül, réz, üvegbúrával, min h:100cm
11569.

70 000 HUF
189,70
218,75

11570.

17 000 HUF
46,07
53,13

Faragott fa keretes tükör 57x91 cm
11571.

8 000 HUF
11

Jelzés nélkül: 2db, fali relief, hidegen festett gipsz, sérülésekkel, d:42cm
11572.

4 800 HUF
13,01
15,00

Biedermeier stílusú fali fa tükör, apró sérülésekkell, kopásnyomokkal, 62x51 cm
11573.

8 000 HUF

11574.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF