Antique

Number of items: 48

11551.

6 000 HUF

1885. Budapest. L'Exposition emlékkarkötő (1885-ös budapesti Országos Kiállítás), réz, korának megfelelő állapotban, h: 18 cm
11552.

15 000 HUF
40,65
46,88

11553.

10 000 HUF

Intarziás fa feszület bronz korpusszal, sérülésekkel, h: 35 cm
11554.

6 000 HUF

Bronz asztali tükör, kopásnyomokkal, m: 41 cm
11555.

12 000 HUF

Ezüstözött cukordoboz és kávés kanna, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 cm, m: 15 cm
11556.

10 000 HUF

Ónix íróasztali készlet bronz szerelékkel, 4 db-os, kopásnyomokkal
11557.

12 000 HUF

9 db-os antik ón tárgy tétel, jelzettek
11558.

80 000 HUF
216,80
250,00

Szecessziós edényalátét, kopásnyomokkal, 22×22 cm
11559.

5 000 HUF

Szecessziós csiszolt üveg ezüstözött szerelékkel, apró csorbákkal, m: 13 cm
11560.

7 000 HUF
18,97
21,88
10

Bronz kínai váza, fa alátéttel, m (alátét nélkül): 19 cm
11561.

4 000 HUF

11562.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF