Antique
Number of items: 48
2466085
11551
417
Antique
6 000 HUF
2564308
11552
417
15000
Antique
1885. Budapest. L'Exposition emlékkarkötő (1885-ös budapesti Országos Kiállítás), réz, korának megfelelő állapotban, h: 18 cm
15 000 HUF
2602968
11553
417
Antique
Buddhista miniatűr kézzel festve, dombornyomott bőr kerettel. XX. sz. eleje. Jelzett. sérült 18x11 cm
10 000 HUF
2630272
11554
417
Antique
Intarziás fa feszület bronz korpusszal, sérülésekkel, h: 35 cm
6 000 HUF
2630246
11555
417
Antique
Bronz asztali tükör, kopásnyomokkal, m: 41 cm
12 000 HUF
2630239
11556
417
Antique
Ezüstözött cukordoboz és kávés kanna, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 cm, m: 15 cm
10 000 HUF
2630217
11557
417
Antique
Ónix íróasztali készlet bronz szerelékkel, 4 db-os, kopásnyomokkal
12 000 HUF
2630195
11558
417
80000
Antique
9 db-os antik ón tárgy tétel, jelzettek
80 000 HUF
2630427
11559
417
Antique
Szecessziós edényalátét, kopásnyomokkal, 22×22 cm
5 000 HUF
2630289
11560
417
Antique
Szecessziós csiszolt üveg ezüstözött szerelékkel, apró csorbákkal, m: 13 cm
7 000 HUF
2630416
11561
417
Antique
Bronz kínai váza, fa alátéttel, m (alátét nélkül): 19 cm
4 000 HUF
2624014
11562
417
Antique
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m