Antique

Number of items: 48

Nagy méretű törzsi fafaragvány, maszk. falidísz. 66 cm
11539.

6 000 HUF

Szív alakú gyertyatartó. Alabástrom, réz és tűzzománc, egy láb sérült. 11 cm
11540.

2 800 HUF

Apácamunka, viasz Jézus figura üveg bura alatt. m: 17 cm
11541.

3 000 HUF

Apácamunka, viasz Jézus figura üveg búra alatt. m: 21 cm
11542.

3 000 HUF
25

Szecessziós réz teafőző, hiányos, apró horpadásokkal, jelzés nélkül, m:31cm
11543.

12 000 HUF

Figurális mécsestartó, öntött patinázott bronz, porcelán talapzaton, jelzett, hibátlan m: 51cm
11544.

40 000 HUF
108,40
125,00

Népi szecessziós díszítésű kerek fa ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett (Ürmössyné Benczúr Elza), kis kopásnyomokkal, 3x7 cm
11545.

3 000 HUF

Jelzés nélkül: áttört fémmel díszített exkluzív golyóstoll
11546.

2 000 HUF

Nagy méretű, dekoratív, vésett Ezüst (Ag) nettó: 91 g, jelzett, pudrié. d: 10 cm. Betét és csapszeg nélkül
11547.

2 000 HUF

Kínai, faragott kő pecsétnyomó. 5,5x5,5 cm
11548.

8 000 HUF

Ezüstözött alpakka fésülködő szett, tükör, kefe, fésű, 4 db, jelzett
11549.

7 000 HUF
18,97
21,88

Eberle alpakka jelzett hasis, vagy ópium pipa 20 cm
11550.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF