Antique
Number of items: 48
2624780
11539
417
Antique
Nagy méretű törzsi fafaragvány, maszk. falidísz. 66 cm
6 000 HUF
2624589
11540
417
Antique
Szív alakú gyertyatartó. Alabástrom, réz és tűzzománc, egy láb sérült. 11 cm
2 800 HUF
2624999
11541
417
Antique
Apácamunka, viasz Jézus figura üveg bura alatt. m: 17 cm
3 000 HUF
2625002
11542
417
Antique
Apácamunka, viasz Jézus figura üveg búra alatt. m: 21 cm
3 000 HUF
2623797
11543
417
Antique
Szecessziós réz teafőző, hiányos, apró horpadásokkal, jelzés nélkül, m:31cm
12 000 HUF
2623589
11544
417
40000
Antique
Figurális mécsestartó, öntött patinázott bronz, porcelán talapzaton, jelzett, hibátlan m: 51cm
40 000 HUF
2625491
11545
417
Antique
Népi szecessziós díszítésű kerek fa ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett (Ürmössyné Benczúr Elza), kis kopásnyomokkal, 3x7 cm
3 000 HUF
2628054
11546
417
Antique
Jelzés nélkül: áttört fémmel díszített exkluzív golyóstoll
2 000 HUF
2557447
11547
417
Antique
Nagy méretű, dekoratív, vésett Ezüst (Ag) nettó: 91 g, jelzett, pudrié. d: 10 cm. Betét és csapszeg nélkül
2 000 HUF
2604216
11548
417
Antique
Kínai, faragott kő pecsétnyomó. 5,5x5,5 cm
8 000 HUF
2630441
11549
417
Antique
Ezüstözött alpakka fésülködő szett, tükör, kefe, fésű, 4 db, jelzett
7 000 HUF
2630698
11550
417
Antique
Eberle alpakka jelzett hasis, vagy ópium pipa 20 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m