Antique

Number of items: 48

Régi zománckép, bársonyra applikálva, keretben, Mária a kisdeddel, 4x3cm
11527.

2 000 HUF

Tibeti buddhista selyem festmény, szétesett keretben. 12x19 cm
11528.

24 000 HUF
65,04
75,00

4 db iparművész üveg dugó. Kézzel festett fa, Jelzett, zsűrizett. 10 cm
11529.

6 000 HUF

A nemes ugocsi DANI / alias Bokor / család címere: fára festett, 36x30cm cm, hibátlan. Kopott fakeretben.
11530.

8 000 HUF

Magyar Nemzeti közép címer, alumínium öntvény: 1300 gr, kopott, 28x25 cm
11531.

3 000 HUF

Olajlámpa. Hugo Schneider, jelzett, Fém öntöttvas. m: 45 cm, d: 19 cm,
11532.

20 000 HUF
54,20
62,50

Japán, antik selyem gobelin. Üvegezett keretben. / Japanese silk gobelin in glazed frame 47x48 cm
11533.

12 000 HUF

Gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 31 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban
11534.

60 000 HUF
162,60
187,50

11535.

5 000 HUF

1920 körül keménykalap, Márfia, Divatcsarnok, Budapest, szép állapotban, belső méret, 19x16cm
11536.

4 000 HUF

Cukortartó és tejszín kiöntő tálcával, alpakka, kopott, koronás monogrammal, 28x19x11cm
11537.

6 000 HUF
13

Graf von Faber-Castell toll készlet, díszdobozban, jelzett, hibátlan.
11538.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF