Number of items: 317

11194.

5 000 HUF

Hiányos Zsolnay teás készlet, matricás porcelán, kopott, jelzett.
11195.

5 000 HUF

Zsolnay fűszertartó, salátás tál (hajszál mázrepedés), sültestál, matricás, jelzett, kopásokkal.
11196.

4 000 HUF

Zsolnay fedeles kiöntő, matricás, jelzett, kopásokkal, a fedélen tűzrepedéssel. m: 18 cm
11197.

3 000 HUF

Zsolnay mokkás csésze Kékes szálló motívumával, matricás porcelán, jelzett, kopott m:4cm
11198.

1 400 HUF

11199.

16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay kislány kosárral, pajzspecsétes jelzéssel, apró kopások, eozin mázas, m:8 cm (tervezte: Sinkó András)
11200.

6 000 HUF

Zsolnay porcelán fát szedő kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kopásnyomokkal,15×13,5 cm
11201.

4 800 HUF
13,01
15,00

Zsolnay páros galamb, (tervezte: Sinkó András (1901-1976)), kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. m: 11 cm
11202.

2 400 HUF
22

Zsolnay tyúkot etető kislány. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 10,5x9x4 cm
11204.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett BWK. kopásokkal. 11 cm
11205.

16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm
11206.

8 000 HUF
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF