Chinaware / Porcelain Number of items: 317
2575750
11170
413
Herendi porcleán kagyló formájú, virág mintás tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22x24 cm
10 000 HUF
2561212
11171
413
Herendi csipkebogyó mintás cukortartó. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanás 13x11 cm
5 000 HUF
2575703
11172
413
Herendi virágos vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm
1 200 HUF
2576186
11173
413
Herendi Rothschild mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással, 25×25×5 cm
1 000 HUF
2578621
11174
413
Herendi zöld virágmintás, 5 személyes süteményes készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. d:17-26cm
20 000 HUF
2580892
11175
413
Óherendi virág mintás váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:8,5cm
4 000 HUF
2580894
11176
413
Óherendi virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:20,5cm
2 000 HUF
2580896
11177
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:17cm
1 800 HUF
2580897
11178
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:18,5cm
1 800 HUF
2580898
11179
413
Óherendi Tertia virág mintás tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:25cm
2 000 HUF
2580915
11180
413
Herendi Terus Rust mintás porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 6,5 cm
3 000 HUF
2523951
11181
413
Herendi virágmintás talpas kínáló tálca, kézzel festett porcelán, benyomott jelzéssel és festett festő névvel: Szabó Zsuzsa. Kopott, m: 8cm, d: 26x20 cm.
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house