Number of items: 317
2575708
11145
413
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d 11 cm
3 000 HUF
2556444
11147
413
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Mini csorbával a rózsán, mázrepedéssel. Kézzel festett, jelzett. d: 7,5 cm
6 000 HUF
2462052
11148
413
6 000 HUF
2578126
11149
413
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1943 + benyomott jelzés), apró lepattanásokkal, 8x8 cm
2 600 HUF
2578170
11150
413
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948 + benyomott jelzés), sérült, ragasztott, 16,5x13 cm
3 000 HUF
2524053
11151
413
5500
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm
5 500 HUF
2524051
11152
413
5500
Herendi fehér mázas hattyú, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
5 500 HUF
2575720
11153
413
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm
6 000 HUF
2575723
11154
413
Herendi nyuszik. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm
5 000 HUF
2575724
11155
413
Herendi madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x7,5 cm
3 000 HUF
2575833
11156
413
Herendi pillangó levélen. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 8x8 cm
3 000 HUF
2577896
11157
413
Herendi faágon ülő madárpár. Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum), alján apró gyári hibákkal, m: 9,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m