Number of items: 317
2585208
11133
413
Herendi Erkel Ferenc mellszobor, fehér mázas, jelzett, (Tervező:Jenő Hanzély (1919-2000) hibátlan. 23 cm
9 000 HUF
2575841
11134
413
Herendi Kleopátra, fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), hibátlan, m:25 cm
8 000 HUF
2575692
11135
413
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm
5 000 HUF
2580844
11136
413
Herendi 1943 igazmondó juhász, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, m:10cm.
3 000 HUF
2583261
11137
413
Herendi szunnyadó fiú csigával, kézzel festett, jelzett, csiga csápjai letörve, m: 9 cm
8 000 HUF
2577920
11138
413
Herendi baltás fiú, fehér mázas, benyomott jelzéssel, kisebb repedéssel, m: 15 cm
2 000 HUF
2574749
11139
413
Herendi Viktória mintás, fonott kosár nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:16, d:16cm
20 000 HUF
2561176
11140
413
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, rózsán hiányok. d: 12 m
4 000 HUF
2575824
11141
413
2 db Herendi Viktória bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7x8 cm
10 000 HUF
2584339
11142
413
Herendi Viktória mintás füles tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 16x9cm
6 000 HUF
2584334
11143
413
Herendi Viktória mintás nagy méretű tojás bonboniere, jelzett, hibátlan, 17x12x11 cm
18 000 HUF
2575713
11144
413
2 db Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x9 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m