Number of items: 317
2575981
11268
413
Gránit konyhai edénykészlet, 5db, jelzett, kopásnyomokkal, d:13-22cm
4 000 HUF
2582798
11269
413
2 db Gránit retró mintás tányér. Jelzett, kisebb mázhibákkal, kopásnyomokkal, d: 24 cm
3 000 HUF
2483941
11270
413
1 600 HUF
2555354
11271
413
Drasche virágmintás porcelán teás készlet, jelzett, hiányos, lepattanással
16 000 HUF
2575842
11272
413
Drasche porcelán focista, Volán SC felirattal, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
9 000 HUF
2575843
11273
413
Drasche porcelán focista, festettlen, jelzés nélkül, gyári fibákkal, m: 27 cm
6 000 HUF
2582090
11274
413
Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm
2 000 HUF
2579730
11275
413
Drasche (Kispest) olvasó fiú porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
2 400 HUF
2576633
11276
413
Drasche porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Futóné Rácz ...) kevés kopással 9 cm
2 000 HUF
2575790
11277
413
Kőbányai porcelán babázó kislány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 9 cm
1 600 HUF
2583124
11278
413
Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, apró csorba, 5×5,5 cm
1 800 HUF
2583114
11279
413
Drasche kislány a babájával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m