Number of items: 317

Drasche nő galambbal, fehér mázas, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
11280.

2 200 HUF
5,96
6,88
17

Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm
11281.

3 800 HUF
10,30
11,88

Aquincum bólogatós porcelán cica figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm
11282.

3 800 HUF
10,30
11,88

11283.

2 000 HUF

11284.

1 800 HUF

Aquincum fiú nyúllal. Kézzel festett porcelán. Kopott. Jelzett. m: 14 cm
11285.

1 600 HUF

Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, m: 7 cm, h:11 cm
11286.

800 HUF

Csehszlovák hagymamintás porcelán étkészlet, vegyesen, kopásokkal, jelzett.
11287.

34 000 HUF
92,14
106,25

11288.

12 000 HUF

Fischer Ignác korsó, kézzel festett aranyozott porcelánfajansz, fragmentum, ragasztott repedt, kopott, mázalatti kékkel jelzett, m:19cm, d:24cm
11289.

11 000 HUF
29,81
34,38

11290.

14 000 HUF
37,94
43,75

11291.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF