Number of items: 317
2575677
11376
413
Schaubachkunst? madarakat etető lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
4 000 HUF
2575643
11377
413
Alföldi porcelán süteményes tál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 36x17 cm
2 000 HUF
2576567
11378
413
Zsolnay, Hollóházi és Gránit porcelán kulacs, jelzettek, kopásnyomokkal
5 000 HUF
2578545
11379
413
Holland Delft porcelán váza, vízkőnyomokkal, jelzett, m:24,5cm
2 000 HUF
2578780
11380
413
Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, 13x13cm
2 800 HUF
2578779
11381
413
Gucci porcelán tálka, jelzett, hibátlan 9,5x9,5cm
3 000 HUF
2578777
11382
413
Német Echt Gold irizáló porcelán váza, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m:29cm
6 000 HUF
2579021
11383
413
Vegyes porcelán tétel, Aquincum váza, kopott, csorba, 11,5cm, Hollóházi tálka, váza, d:9cm, m:12, kopott, kerámia süni jelzés nélkül, m:4cm, lepattanás.
3 000 HUF
2579152
11384
413
2db porcelán gyógyszertartó doboz, 6 szögletű és szívecske alakú, jelzés nélkül, m:2,5cm
2 600 HUF
2579220
11385
413
4600
Antik kézzel festett porcelán, szószos tál aljjal, fedelén repedés, 4 db tányér. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal.
4 600 HUF
2580078
11386
413
Echt Kobalt, német süteményeskészlet, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19-28cm
6 000 HUF
2580743
11387
413
Régi cseh szendvicses tál, részben kézzel festett, jelzett, kopott, 40x17cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m