Chinaware / Porcelain Number of items: 317
2295875
11292
413
9500
9 500 HUF
2295856
11293
413
9500
9 500 HUF
2558403
11294
413
Cseh mitológia jelenetes porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d:24cm
9 000 HUF
2539723
11295
413
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm
8 000 HUF
2444596
11296
413
Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm
12 000 HUF
2533012
11297
413
15000
Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm
15 000 HUF
2575504
11298
413
Wedgewood angol fekete camea porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13,5cm
12 000 HUF
2545260
11299
413
13000
Meissen sültestál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, csorbákkal, lepattanásokkal, 44x38 cm
13 000 HUF
2574750
11300
413
Meissen bonbonier és váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d:9.5cm, m:14cm
10 000 HUF
2545241
11301
413
3200
Pfeiffer & Lowenstein (P&L) Imperial Austria sültestál és tányér, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d:24 és 38cm
3 200 HUF
2580551
11302
413
The Hunter by Myott, vadászjelenetekkel díszített, máz alatti festéssel, jelzett porcelán étkészlet. 3x6 db tányér + kiínáló tálak. Egyik lepattanással.
10 000 HUF
2583234
11303
413
Winterling Kirchenlamitz Bavaria 4 személyes reggelizőkészlet matricás porcelán, jelzett, hibátlan.
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house