Number of items: 317
2582672
11340
413
3 részes ételhordó, Püspök Fürdői Emlék, matricás porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, mázhibákkal, összetartó szíj nélkül, teljes méret:30x20cm
5 000 HUF
2534211
11341
413
Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm
2 000 HUF
2582079
11342
413
Victoria Austria porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 19 cm
2 000 HUF
2582103
11343
413
3 000 HUF
2584452
11344
413
Sörös korsó, mázas fajansz, ,,Hazám, hazám te mindenem" relief felirattal, jelzés nélkül, alján sérülésekkel, m:17cm
1 000 HUF
2584472
11345
413
Kínai 4 személyes mokkás készlet, matricás porcelán, kopott.
2 000 HUF
2580795
11346
413
Dr. Makle Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán bili. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 22 cm, m: 24 cm
3 600 HUF
2580798
11347
413
Szent Flóriánt a tűzoltók védőszentjét ábrázoló porcelán bili / kübli. Kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanássokkal d: 22 cm, m: 14 cm
3 600 HUF
2580700
11348
413
4 000 HUF
2580632
11349
413
Vileroy & Boch porcelán tálka. Laplau naiv képpel. Matricás, jelzett, hibátlan. d : 12 cm
2 000 HUF
2580492
11350
413
The Hunter by Myott, vadászjelenetekkel díszített, máz alatti festéssel, jelzett Myott porcelán teáskészlet: Hiányos: kiöntő, 5db csésze, 5 db alátét
2 000 HUF
2580352
11351
413
Porcelán korsó, ón fedéllel. tűzoltó jelenettel. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m