Number of items: 317

Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással ( dr. Ráczné Futó ...) 7 cm
11220.

2 000 HUF

Zsolnay virágmintás, bordás, kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, d:14cm
11221.

3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay búzavirág mintás fali disz tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm
11222.

2 000 HUF
29

Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11223.

1 800 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11224.

10 000 HUF

Hollóházi Szász Endre mini plakett 6x4cm, bársonyra applikálva, keretezve, 23x20cm
11225.

6 000 HUF
11

Hollóházi Szász Endre tervezte dekorral porcelán plakett fakeretben. d: 5,5 cm,
11226.

5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán bonbonniere. "Hal", matricás, jelzett, kopással. 14x9 cm
11227.

5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm
11228.

3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely és tálka, matricás, csorba, jelzett, 5,5x6 cm, d:8cm
11229.

3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11230.

3 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, minimális kopással m:37 cm
11231.

6 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF