Number of items: 317
2576640
11220
413
Zsolnay porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással ( dr. Ráczné Futó ...) 7 cm
2 000 HUF
2577363
11221
413
3800
Zsolnay virágmintás, bordás, kaspó, kopásnyomokkal, jelzett, d:14cm
3 800 HUF
2580452
11222
413
Zsolnay búzavirág mintás fali disz tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17 cm
2 000 HUF
2582673
11223
413
Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
1 800 HUF
2582781
11224
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
10 000 HUF
2578617
11225
413
Hollóházi Szász Endre mini plakett 6x4cm, bársonyra applikálva, keretezve, 23x20cm
6 000 HUF
2582889
11226
413
Hollóházi Szász Endre tervezte dekorral porcelán plakett fakeretben. d: 5,5 cm,
5 000 HUF
2577540
11227
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán bonbonniere. "Hal", matricás, jelzett, kopással. 14x9 cm
5 000 HUF
2582068
11228
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 9x7,5 cm
3 000 HUF
2582780
11229
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tégely és tálka, matricás, csorba, jelzett, 5,5x6 cm, d:8cm
3 600 HUF
2582229
11230
413
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
3 000 HUF
2582224
11231
413
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza, Vénusz születése. Matricás, jelzett, minimális kopással m:37 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m