Jewellery

Number of items: 142

Ezüst (Ag) Art déco hexagon alakú füles tálca, jelzett, d:35cm, 515g.
19134.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) gyűrű, 2 db, jelzett, br. 9,5 g
19135.

1 800 HUF

Ezüst (Ag) karkötő howlit kővel, jelzés nélkül, br. 18,4 g
19136.

1 800 HUF
19

Ezüst (Ag) fűszertartó pár, üvegbetéttel, egyik sérült, jelzett, d: 6 cm, nettó: 89,7 g
19137.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) díszváza, plasztikus puttó díszítéssel, jelzett, m: 24 cm, nettó: 490 g
19138.

110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst(Ag) antik füles kanna, jelzett, m: 23 cm, nettó: 364 g
19139.

85 000 HUF
230,35
265,63

Ezüst (Ag). Dupla fedeles női zsebóra ezüst tokban, egész felületén figurális, niellós és aranyozott florális díszítménnyel. Arab számlapost, festett zománc számlap. Működőképes. Jelzett: magyar behozatali fémjellel. 1900 körül. Átm.: 3 cm Súly: bruttó 25,42g
19140.

60 000 HUF
162,60
187,50

14k arany (Au) fehérarany fényképtartó nyitható medál 52 db apró brillel ékítve. jelzett 4,79 g, 2,7 cm
19141.

65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst (Ag) art deco tálca. 1937 előtti fémjellel, HJ mesterjeggyel, peremelt, poncolt 19x40 cm, 450 g
19142.

70 000 HUF
189,70
218,75

19143.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF