Jewellery Number of items: 142
2435513
19120
399
Jewellery
Ezüst (Ag) keresztelőpohár, jelzett, egészen kis horpadásokkal, m: 4,5 cm, nettó: 13.43 g
3 000 HUF
2434206
19121
399
Jewellery
Arany (Au) 14K karlánc, jelzett, h: 17,5 cm nettó: 3,17 g
20 000 HUF
2419124
19122
399
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű manikűr készlet, 3 db, jelzés nélkül, bruttó 43,8 g, h: 14 cm
18 000 HUF
2435430
19123
399
13000
Jewellery
Ezüst (Ag) kiskanál 3 db 1937 előtti Dianás fémjelzéssel br 91 g
13 000 HUF
2391638
19124
399
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) Schneller márkájú felhúzós karóra, jelzett, megrázás után kis ideig működik, d: 6 cm, bruttó: 33,45 gr
15 000 HUF
2438261
19125
399
15000
Jewellery
cca 1900 Ezüst (Ag) autenikus lázsiás népi ékszer, dekoratív többsoros lánc, XIX. sz. végi osztrák ezüst érmékkel, gyöngyökkel díszítve. Jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, bruttó: 110 g
15 000 HUF
2442394
19126
399
60000
Jewellery
60 000 HUF
2441816
19127
399
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) merőkanál. Jelzett, 163 g 28 cm
24 000 HUF
2442378
19128
399
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) sétáló gyertya/mécsestartó, jelzett, d: 10,5 cm, nettó: 77 g
24 000 HUF
2442384
19129
399
60000
Jewellery
Ezüst(Ag) szervírozó kanál, 3 db, jelzett: Royal Danish Sterling Silver, h: 21,5 és 16,5 cm, nettó: 200 g
60 000 HUF
2436391
19130
399
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, szalagos rózsacsokor vésettel, nettó: 213 g, d:29,5 cm
26 000 HUF
2436856
19133
399
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) art deco kupa, jelzett, 1930 körül, horpadásokkal, gravírozás nélkül, nettó: 191g, m: 20 cm
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house