Jewellery

Number of items: 142

Ezüst (Ag) keresztelőpohár, jelzett, egészen kis horpadásokkal, m: 4,5 cm, nettó: 13.43 g
19120.

3 000 HUF
27

Arany (Au) 14K karlánc, jelzett, h: 17,5 cm nettó: 3,17 g
19121.

20 000 HUF
54,20
62,50
11

Ezüst (Ag) nyelű manikűr készlet, 3 db, jelzés nélkül, bruttó 43,8 g, h: 14 cm
19122.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) kiskanál 3 db 1937 előtti Dianás fémjelzéssel br 91 g
19123.

13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst(Ag) Schneller márkájú felhúzós karóra, jelzett, megrázás után kis ideig működik, d: 6 cm, bruttó: 33,45 gr
19124.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1900 Ezüst (Ag) autenikus lázsiás népi ékszer, dekoratív többsoros lánc, XIX. sz. végi osztrák ezüst érmékkel, gyöngyökkel díszítve. Jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, bruttó: 110 g
19125.

15 000 HUF
40,65
46,88
23

19126.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) merőkanál. Jelzett, 163 g 28 cm
19127.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) sétáló gyertya/mécsestartó, jelzett, d: 10,5 cm, nettó: 77 g
19128.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) szervírozó kanál, 3 db, jelzett: Royal Danish Sterling Silver, h: 21,5 és 16,5 cm, nettó: 200 g
19129.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag.) tálca, jelzett, szalagos rózsacsokor vésettel, nettó: 213 g, d:29,5 cm
19130.

26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) art deco kupa, jelzett, 1930 körül, horpadásokkal, gravírozás nélkül, nettó: 191g, m: 20 cm
19133.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF