Jewellery Number of items: 142
2418297
19000
399
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazitokkal és kék kővel, jelzett, méret: 61, bruttó: 5,37 g
2 800 HUF
2436843
19001
399
26000
Jewellery
26 000 HUF
2436381
19002
399
Jewellery
Ezüst (Ag.) pudrié, jelzett, vésett mintával, nettó:42 g, d:8 cm
4 000 HUF
2436906
19003
399
Jewellery
Ezüst (Ag). cigaretta tárca, jelzett, EK monogrammal, m: 9x5,5cm súly: nettó 61,12g
12 000 HUF
2435514
19004
399
4600
Jewellery
Ezüst (Ag) pudrié tökörrel, korának megfelelő állapotban, jelzett, bruttó 68 g, 8x6,5 cm
4 600 HUF
2435493
19005
399
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca. jelzett, díszített. Belsejében vésett felirat: Dobocsányi Gábor elvtársnak a M.D.P II kong-i versenyben elért jó eredményéért. 1951.II.24. , korának megfelelő állapotban, 119 g 10x7,5 cm
12 000 HUF
2378497
19006
399
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű szardínia villa, jelzett, bruttó: 23g 14,5 cm
15 000 HUF
2417833
19007
399
6500
Jewellery
3 db ezüst (Ag) ékszer: kővel díszített karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,3 g + nagyméretű, lándzsahegy formájú fülbevalópár, jelzett, h: 7 cm, nettó: 8,7 g + gyűrű vésett mintával, jelzett, méret: 52, nettó: 2 g
6 500 HUF
2409131
19008
399
Jewellery
Ezüst(Ag) anker láncos, átbújtatós karkötő, köves függővel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 12,4 g
3 000 HUF
2409026
19009
399
Jewellery
Ezüst(Ag) zabszemmintás nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 5,3 g
1 200 HUF
2419023
19010
399
Jewellery
Ezüst (Ag) aranyszínű nyaklánc, szárny formájú medállal, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,1 g, h: 40 cm
3 600 HUF
2409148
19011
399
Jewellery
Ezüst(Ag) köves, áttört gyűrű, jelzett, méret: 61, bruttó: 3,5 g
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house