Jewellery

Number of items: 142

Ezüst(Ag) három kősorral díszített gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,1 g
19012.

1 200 HUF

Ezüst (Ag) mini fogas, jelzett, kis kopással, nettó: 11,9 g
19013.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, függővel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 3,61 g
19014.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) madaras fülbevalópár, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 4,44 g
19015.

3 000 HUF
9

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, borostyán medállal, jelzett, h: 39 cm, bruttó: 8,93 g
19016.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) nyaklánc, dupla, köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó. 10,49 g
19017.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) többsoros karikás karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 31,31 g
19018.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, háromsoros köves díszítéssel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,43 g
19019.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) extravagáns masszív gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 14,43 g
19020.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) ovális gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,62 g
19021.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) fülbevalópár, zöld kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 6,12 g
19022.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) miniatűr figura, jelzés nélkül, hiányos, m: 5 cm, nettó: 27,47 g
19023.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF