Jewellery
Number of items: 142
2444650
19048
399
22000
Jewellery
22 000 HUF
2409214
19049
399
Jewellery
Ezüst(Ag) anker lánc, köves csillag függővel, jelzett, állítható h: 40,5-45 cm, bruttó: 2,6 g
1 000 HUF
2409232
19050
399
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer karkötő (gyerek), jelzett, h: 16,5-19 cm, nettó: 1,1 g
1 000 HUF
2409055
19051
399
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek köves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,5 g
2 000 HUF
2409115
19052
399
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív glídes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 13,8 g
3 800 HUF
2409045
19053
399
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart mintás gyerek karperec, biztonsági kapoccsal, jelzett, 6×4 cm, nettó: 6,4 g
1 800 HUF
2409068
19054
399
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört mintás gyűrű, jelzés nélkül, méret: 54, nettó: 4,1 g
1 200 HUF
2419001
19055
399
4400
Jewellery
Ezüst (Ag) kétágú villa, plasztikus szecessziós-rózsás díszítéssel, jelzett, kopásnyomokkal, 15 g, h: 13,5 cm
4 400 HUF
2418971
19056
399
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutartó, jelzett, sérült, 20,3 g, d: 8 cm
6 500 HUF
2418085
19057
399
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, fekete kövekkel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 14,73 g
6 000 HUF
2418077
19058
399
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kis köves függővel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 3,46 g
1 800 HUF
2418347
19059
399
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 7,63 g
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m