Jewellery
Number of items: 142
2445382
19108
399
Jewellery
Ezüst(Ag) zöld köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,76 g
1 600 HUF
2445386
19109
399
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,6 g
4 600 HUF
2445392
19110
399
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves fülbevalópár, jelzett, h: 6,5 cm, nettó: 4,71 g
3 600 HUF
2442314
19111
399
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 6,8 g
2 000 HUF
2442290
19112
399
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel kirakott cikk-cakk gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,3 g
1 400 HUF
2442319
19113
399
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemű anker nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 8,4 g
2 600 HUF
2442277
19114
399
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, oroszlán függővel, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 2×2,5 cm, nettó: 9,2 g
2 800 HUF
2435447
19115
399
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,7 g
1 800 HUF
2435833
19116
399
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, lóherés medállal, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 13,2 g
4 000 HUF
2435848
19117
399
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ametisztes virágos medállal, jelzett, h: 62 cm, bruttó: 5,6 g
3 000 HUF
2442295
19118
399
Jewellery
Ezüst(Ag) sima felületű, domború gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 3,3 g
1 200 HUF
2445766
19119
399
Jewellery
8K arany (Au) gyűrű, jelzett, kopásnyomokkal, nettó: 1 g, M: 56
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m